2010 yılından beri Veri merkezi ve bilişim servisleri sağlayan firmamız, 2012 yılından itibaren hosting ve sunucu operatörü olarak hizmet vermeye başlamıştır.

500’den fazla firma ve bireysel müşterisinin yanı sıra, Bilişim alanında bir çok başarıya imza atmıştır. Hosting Sponsoru 2010 yılında Bursa’ da kurulmuştur. Başta firmalara ve bireysel müşterilere ücretsiz hosting (web alanı) sağlar.

Misyonumuz kaliteye önem vermek ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Kaliteli ürünlerin oluşturduğu geniş bir ürün yelpazesine sahip olarak, faaliyetlerini verimli ve etkili bir şekilde yerine getirmektedir.

Hosting Sponsoru’nun diğer bir amacı da ücretsiz destek verdiği müşterilerine web sitesi tema hizmeti vermektir.

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir. Başarımızın temelinde ilkeli ve dürüst çalışmamız olduğuna inanıyoruz.

Türkçe içeriğe sahip web sitelerine erişmek için ve gelişen internet ortamında sizlere daha iyi hizmet ve kalite anlayışı ile yüksek band genişliğine sahip sunucularımızla Türkiye’de yerleşik ve yüksek performanslı bir alt yapıyı kullanmanın daha mantıklı olduğu görüşündeyiz.

 

Pazartesi-Cuma 10:00 – 22:00
Cumartesi 11:00- 20:00

Destek Tel 0532 511 05 84