Hosting hesapları, tamamen kontrol panellerle açılıyor. Yeni satın aldığınız paketinizin ilk kurulumu teknik destek ekibi tarafından yapılacaktır. Kurulumlar ortalama 15 dakika ile 30 dakika arasında gerçekleşmektedir. Kurulum bilgileriniz bu süreler içinde ulaşmadıysa,  e-posta ile iletişime geçebilirsiniz. Teknik destek ekibimiz, her konuda size yardımcı olmak için 24 saat çalışmaktadır.

Kontrol panel bilgileri size ulaştıktan sonra web, FTP, e-posta, DNS ve MySQL servislerini ilgili kontrol panelinizden rahatlıkla yönetebilirsiniz.

Evet, farklı firmadan satın almış olduğunuz tüm alan adlarınız için bizden hosting satın alabilirsiniz.

Alan adınızı farklı bir firmadan aldıysanız ve HostingSponsoru.com sunucuları üzerinde kullanmak istiyorsanız, alan adınızı aldığınız firmanın kontrol panelinden DNS (Nameserver) değişikliği yapmanız gerekiyor. Nameserver değişikliği yapmanıza alan adınızı aldığınız tüm firmalar destek verecektir.

Kullanmanız gereken nameserver adresleri size hosting satın aldığınızda tarafımızdan e-posta gönderilerek iletilir. Aksi belirtilmedikçe nameserver adresleriniz şöyledir:

DNS1: ns1.kivimedya.com
DNS2: ns2.kivimedya.com

Evet. tüm uygulamaları kullanabilirsiniz. İsterseniz ücretli destek sağlayabiliriz.

Temalar domain adresine lisanslanır ve sadece lisanslanmış domaininizde kullanabilirsiniz. Daha sonra domain adresinizi değiştiremezsiniz.

Temalarımızda sadece sistem dosyaları şifrelidir. Düzenleme yapmanıza engel bir durum yoktur. Diğer tüm dosyalar açık kaynak kodludur.

 

Evet, talebiniz doğrultusunda ve gerekli erişim bilgilerini sağladığınızda, bir başka sunucudaki web sitenizi eksiksiz ve çalışır bir şekilde,  ücret karşılığı hostingsponsoru.com üzerindeki hesabınıza taşınmaktadır.

NS bilgileriniz satın almış olduğunuz web hosting ürününüzün kullanıcı bilgileri ile birlikte eposta adresinize gönderilecektir.

Hayır. Tüm web hosting paketlerinde PHP desteği bulunmaktadır.

Evet Alan adınızı dilediğiniz bir web adresine ücretsiz olarak yönlendirebilirsiniz.

Siteniz hacklenirse ücretli olarak sitenizi kurtarıp eski haline döndürüyoruz.